Wstęp do programowania sztucznej inteligencji w Pythonie (2-dniowe warsztaty online)

Warsztat ten jest pierwszym z cyklu kursów poświęconych programowaniu sztucznej inteligencji w Pythonie. Skierowany jest do naukowców, studentów i wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z tej dziedziny. Jeśli widzisz przyszłość dla siebie w pracy związanej ze sztuczną inteligencją lub programowaniem w Pythonie, ten warsztat jest dla Ciebie. Podczas zajęć będą omawiane podstawowe zagadnienia programowania w Pythonie, które będą poparte szeregiem ćwiczeń. Szkolenie ma charakter prowadzonego na żywo warsztatu, ze sprawdzaniem postępów uczestników i możliwością zadawania pytań. Uczestnicy po zakończeniu warsztatu otrzymają pocztą elektroniczną certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Termin: 8 i 9 czerwca 2024, 9:00-14:00 (2-dniowe warsztaty online)

Liczba godzin: 10 (5 godzin każdego dnia z przerwą kawową).

Lokalizacja: warsztaty zdalne.

Grupa: maksymalnie 10 osób.

Wykładowca: mgr Adam Mieldzioc

Cena: 999 zł netto (1228,77 zł brutto). Pracownikom finansowanym przez instytucje naukowe przysługuje cena
netto (zwolnienie z VAT).

Zagadnienia:

  • Wprowadzenie do Pythona
  • Podstawowe typy zmiennych oraz danych
  • Podstawowe operatory
  • Wprowadzenie do programowania: pętle, instrukcje warunkowe, funkcje
  • Moduły i pakiety
  • Operacje wejścia i wyjścia
  • Wprowadzenie do analizy danych
  • Podstawy wizualizacji danych.

.

Mgr Adam Mieldzioc

Studiował matematykę i informatykę na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zatrudniony na stanowisku asystenta w Katedrze Metod Matematycznych i Statystycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a obszarem jego zainteresowań naukowych jest statystyka matematyczna, analiza danych oraz uczenie maszynowe. Pracował również jako programista/analityk danych. Specjalista w dziedzinie programowania w R i Python. Ukończył letnią szkołę “Computation and Modelling” prowadzoną w Pythonie na Politechnice Wrocławskiej. Prowadzi zajęcia m.in. z programowania, co wykorzystuje w swoich badaniach naukowych oraz w swojej rozprawie doktorskiej pt. „Regularyzacja i estymacja macierzy kowariancji o strukturze liniowej”. Prelegent poznańskiej grupy użytkowników R (PAZUR) oraz licznych seminariów i konferencji.

 

Data

08-06-2024 do
09-06-2024
 

Udostępnij wydarzenie

10% zniżki!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na pierwszy zakup jednego z naszych dwudniowych warsztatów, bieżące informacje dotyczące naszych produktów i usług oraz nowości ze świata bioinformatyki!